KONST / Litografier / Färglitografi 12009016
nr 1200 9016
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Blomster, signerad, EA-uppaga, bladmått: 59x79
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 20:14:22
23/8 10:03:59
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm